Tor Lublin – to już naprawdę koniec…

551374_567600966654092_1596430282_n
Likwidacja Toru Lublin powoli staje się faktem. To już przesądzone, że Tor przestanie istnieć. Wkrótce zginie pod zwałami ziemi.

Dzisiaj rozpoczęło się zwożenie ziemi na teren Toru Lublin. Nie pomogły protesty, akcje miłośników motoryzacji, petycje i inne sposoby walki o Tor. Do marca 2014 roku miłośnicy sportów motorowych pojeżdżą jeszcze na Torze Lublin. Później zniknie on z krajobrazu dzielnicy Wrotków.
Żródło: http://www.lublin112.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Wpisy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Tor Lublin – to już naprawdę koniec…

 1. Kapeć pisze:

  W końcu będzie spokój !Młodzież do kościoła a nie się wygłupiać i hałasować ..

 2. seba440 pisze:

  Zapisać się do kółek różańcowych, a nie wyścigów się zachciało !

 3. wojkop pisze:

  Jesteście pewni, że w dobrą stronę kierujecie zarzuty, czy tylko tak z przyzwyczajenia? 🙂
  Jeśli dobrze pamiętam – to w Lublinie od lat rządzi niepodzielnie PO…

 4. wiz pisze:

  Cóż można rzec. Żyjemy w kraju absurdu. Jak to możliwe, że najpierw banda kretynów buduje osiedle mieszkaniowe obok toru a potem nastepna banda imbecyli kupuje tam mieszkania i nagle wszyscy budza sie z ręką w nocniku, że hałas za oknem. Następnie zaczyna się walka z torem i fanami motoryzacji i jak zwykle kończy się wygraną półmózgich mieszkańców osiedla. Kolejny raz PZMOT pokazuje, że dzielnie walczy o wygryzienie PZPNu z podium najbardziej skostniałej, nieudolnej i mającej w dupie sport, który reprezentuje instytucji. Podobnych historii byly juz dziesiatki. Teraz z niecierpliwością czekam na zamknięcie toru Poznań i ostateczne pogrzebanie sportów motorowych w tym cudownym kraju. Tak trzymać !! Dość hałasu. Niech pan Kutasiński czyta w spokoju Super Express w swoim mieszkaniu koło byłego toru.

 5. Redu pisze:

  …bo to są chuje proszę księdza!

 6. wojkop pisze:

  To jest bezczelna zagrywka. Najpierw kupuje się mieszkanie, albo teren pod budowę osiedla, koło toru wyścigowego po obniżonej cenie ze względu na uciążliwość hałasów – czyli niby się akceptuje takie sąsiedztwo. Później robi się protest obywatelski i doprowadza do zamknięcia obiektu. Mieszkania i parcele od razu skaczą na wartości i jest biznes…