Poczta Cafe Racera
Dopisek do motocyklowych wspomnień Adama M.

Nie wiem kto kryje się pod tymi wspomnieniami podpisanymi Adam M., ale ja od razu się przedstawię: nazywam Jacek Wachnik, a koledzy nazywają mnie „Docent” i ten klub co był na Pradze – a dokładniej na Grochowie – to był klub „Helios” i w tym klubie poznałem wspomnianych przez ciebie braci Echilczuków i braci Stankiewiczów. Do tego klubu trafiłem w 1973 roku jak jeździłem na motocyklu TRIUMPH 350 z 1936 roku później jeździłem HARLEYEM a dalej przesiadłem się na M-72, który w 1976 roku przerobiłem na BMW bo wstawiłem silnik od BMW R-75 i do tego motocykla dorobiłem zbiornik paliwa na 51 litrów paliwa.
Na tym motocyklu zaliczyłem w 1976 roku dwa zloty: jeden w Olsztynie a drugi w Nowogrodzie koło Łomży, który organizowany był właśnie przez grupę „Skorpion” braci Stankiewiczów.
W latach 80-tych należałem do klubu „Weteran” a swoją jazdę na starych motocyklach zakończyłem na motocyklu JAWA-500 OHC.

Jeżeli któryś z twoich kolegów posiada jakieś zdjęcia z tych zlotów to bardzo proszę o kontakt za pośrednictwem Wojkopa. Ja mam tylko dwa i to jeszcze jak motor stał w piwnicy bez silnika.

Z poważaniem stary motocyklista: Jacek „Docent” Wachnik.

P.S. Jedno z tych zdjęć tego mojego motoru zrobione jeszcze w piwnicy w 1976 roku a na motocyklu siedzę oczywiście ja.
doceny

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Wpisy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.