Pierwsza jaskółka…

… wiosny nie czyni, ale taki widok na pewno umili nam czekanie na wiosnę. Wszystkich chcących się umawiać na tę imprezę, lub coś o niej napisać – zapraszam na forum:
http://www.caferacer.com.pl/forum/index.php?topic=980.0

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Wpisy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Pierwsza jaskółka…

 1. artkop pisze:

  Wojtku,opisz na forum (bo nie mogę się zalogować)że odbędą się wyścigi(kto pierwszy ten lepszy)ale planujemy też wyścigi na regularność (o ile czas pozwoli bo to będzie impreza razem z gran prix Aprili i puchar superbikes)będzie to bardzo duża dwudniowa „gonitwa mechaniczna”szczegóły w krótce i na bieżaco.pozdrawiam Artur z B-stoku

  • wojkop pisze:

   Zablokowałem automatyczną rejestrację na forum. Jeśli chcesz się zarejestrować to napisz do mnie maila na adres: wojkop(małpa)yahoo(kropka)com.
   Twój komentarz zaraz dokleję na forum.

 2. przem578 pisze:

  Wiadomo kiedy będą dostępne jakieś bardziej szczegółowe informacje? Chciałbym wziąć udział w tym wyścigu i jestem na etapie przygotowywania motocykla i nie wiem jakie modyfikacje będą dopuszczone. Wiem, że jest regulamin z poprzedniego roku ale wolałbym mieć pewność, poza tym tamten regulamin jest bardzo mało precyzyjny, nie ma podziału na klasy pojemnościowe, informacji czy pojazd musi być zarejestrowany itd. Jest co prawda napisane, że kartery, cylinder i głowice muszą być bez zmian, czyli resztę mogę dowolnie modyfikować?

  I jeszcze na koniec jedno pytanie, forum cafe racer jest zamknięte dla nowych ludzi?

 3. wojkop pisze:

  Na razie wiadomo tyle co napisano. Jeśli chcesz zadać pytania bezpośrednio organizatorom – musisz napisać maila bezpośrednio do Artura, albo wejdź na ich profil na Facebooku: http://www.facebook.com/events/132121996940101/
  Jeśli chcesz być członkiem forum – napisz do mnie na adres: wojkop(małpa)yahoo(kropka)com