Cafe Racer
Grudzień 20, 2014, 08:57:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Ważne dla chcących zarejestrować się na tym forum.
Jeśli chcecie się przyłączyć do elitarnej grupy członków Cafe Racer - musicie spełniać kilka warunków. Wszystkie tematy jakie tu poruszamy kręcą się mniej lub bardziej wokół motocykli i subkultury motocyklowej. Aby otrzymać swoje konto, musicie w e-mailu wysłanym do mnie przedstawić się, ew. powołać na zarejestrowanych już tutaj znajomych. Adres znajdziecie na stronie www.caferacer.com.pl w zakładce KONTAKT.
Nie interesują nas Wasze poglądy religijne, polityczne ani czy byliście już karani przez prawo i nie chcemy poruszać tu takich tematów. Interesuje nas tylko motocyklowa strona życia członków tego forum.

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Malowanie- jak to zrobic?  (Przeczytany 1697 razy)
marek
Full Member

Zobacz profil Email
« : Luty 13, 2012, 10:30:05 »

Kolega na blogu zmaieścił zdjecie projektu malowania:

Mam pytanie jak rob sie takie malowanie? Efekt przecierania i takie kolorowe napisy to jakiś aerograf czy częściwo jakieś naklejki?

Marek
cafe gs1000
Hero Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Luty 13, 2012, 14:03:51 »

Mysle że dobry kolo od aerografu da rade(ale pewnie za tanie nie bedzie!)
Dymass
Hero Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Luty 13, 2012, 17:44:46 »

Opcja nazywa sie Lettering. Maluje sie tez aerografem, ale chyba najczesciej uzywa sie do tego pedzla.
Mister El Balenko to pierwsza liga. Kiedys sie go pytalem ile by wzial za malowanie baku i czesci blotnika. Zawolal 300 zl za wszystko (malowanie + farba), neistety nie doszlo do skutku, bo zarzucilem swoj projekt. Podaje jego blog. jest bardzo utytulowany jak i genialnie kladzie linie :]

http://www.elbalenko.blogspot.com/
wojkop
Administrator
Hero Member

« Odpowiedz #3 : Luty 13, 2012, 19:00:23 »

Opcja nazywa sie Lettering. Maluje sie tez aerografem, ale chyba najczesciej uzywa sie do tego pedzla.
Mister El Balenko to pierwsza liga. Kiedys sie go pytalem ile by wzial za malowanie baku i czesci blotnika. Zawolal 300 zl za wszystko (malowanie + farba), neistety nie doszlo do skutku, bo zarzucilem swoj projekt. Podaje jego blog. jest bardzo utytulowany jak i genialnie kladzie linie :]
http://www.elbalenko.blogspot.com/

Też polecam i sam się przymierzam do zamówienia u Balenki.  Z tego co wiem - nie ma on raczej stałego cennika. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania wzoru. W moim przypadku pinstriping na baku i przedniej lampie kosztować miał 400 PLN, ale teraz, gdy zobaczyłem ten Lettering, zaczynam się zastanawiać na zmianą planu… Uśmiech
pasta-moto
Hero Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Luty 13, 2012, 19:18:12 »

Może też się skuszę na szparunki, myślę że dał by radę Mrugnięcie
Głaz
Jr. Member
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 17, 2013, 11:27:57 »

Aerograf + pitstriping Koszt całego zbiornika około 800-900zł
kulinski
Global Moderator
Sr. Member

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 17, 2013, 13:19:49 »

http://gulicustoms.com/

tutaj jeszcze ziomek z forum beachcruiser często wrzuca fotki ze swojej roboty. Może masz bliżej czy coś. Zerknąć nie zaszkodzi. A el Balenko to już osobny temat, mistrz jak się patrzy.

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!