Cafe Racer
Grudzień 15, 2017, 05:36:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Ważne dla chcących zarejestrować się na tym forum.
Jeśli chcecie się przyłączyć do elitarnej grupy członków Cafe Racer - musicie spełniać kilka warunków. Wszystkie tematy jakie tu poruszamy kręcą się mniej lub bardziej wokół motocykli i subkultury motocyklowej. Aby otrzymać swoje konto, musicie w e-mailu wysłanym do mnie przedstawić się, ew. powołać na zarejestrowanych już tutaj znajomych. Adres znajdziecie na stronie www.caferacer.com.pl w zakładce KONTAKT.
Nie interesują nas Wasze poglądy religijne, polityczne ani czy byliście już karani przez prawo i nie chcemy poruszać tu takich tematów. Interesuje nas tylko motocyklowa strona życia członków tego forum.

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9
  Drukuj  
Autor Wątek: Yamaha XS 400  (Przeczytany 16660 razy)
Marchewa
Full Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #105 : Sierpień 25, 2017, 11:56:46 »

Przy regularnym smarowaniu łańcucha gnój pod kanapą gwarantowany  Duży uśmiech
Ario
Jr. Member
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #106 : Sierpień 25, 2017, 12:44:38 »

Przy regularnym smarowaniu łańcucha gnój pod kanapą gwarantowany  Duży uśmiech

ROZWIĄZANIE - nie smarować łańcucha Mrugnięcie Osłona wygląda na tyle źle , że będę skłonny z tym żyć.
MZR
Sr. Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #107 : Sierpień 25, 2017, 13:26:56 »

Też jeździłem bez w swojej, tragedii nie ma  Mrugnięcie

Ario
Jr. Member
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #108 : Wrzesień 01, 2017, 17:02:23 »

zrobione 300 km. jest świetnie. osłony są przereklamowane  Duży uśmiech
OSTRY
Newbie
*

« Odpowiedz #109 : Wrzesień 04, 2017, 08:49:15 »

Kiedyś kolega nie przeszedł przeglądu właśnie z powodu braku osłony łańcucha  Szok Szok
wojkop
Administrator
Hero Member

« Odpowiedz #110 : Wrzesień 04, 2017, 09:30:33 »

Kiedyś kolega nie przeszedł przeglądu właśnie z powodu braku osłony łańcucha  Szok Szok

Mnie też to spotkało: za brak osłony i podnóżków dla pasażera...  Uśmiech
Ario
Jr. Member
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #111 : Wrzesień 04, 2017, 11:48:17 »

Mnie też to spotkało: za brak osłony i podnóżków dla pasażera...  Uśmiech

To ciekawa informacja. Osłonę sobie zostawię w razie czego. Niedługo wrzucę zdjęcia ukończonego motocykla i może jakiś film jak brzmi wydech.
Ario
Jr. Member
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #112 : Wrzesień 18, 2017, 14:08:23 »

Koniec.

MZR
Sr. Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #113 : Wrzesień 19, 2017, 08:43:00 »

Ładnie, ale nie widzi mi się ta szpara pod kanapą, i pomalowałbym zakończenie ramy na czarno. Naklejka na boczku fajnie się prezentuje, ale już napis na baku chyba bym zastąpił emblematem YAMAHA pomalowanym na biało lub w czarnym macie... Na przodzie masz tylną oponę AVON Safety Mileage MkII??

Ario
Jr. Member
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #114 : Wrzesień 19, 2017, 10:03:31 »

Ładnie, ale nie widzi mi się ta szpara pod kanapą, i pomalowałbym zakończenie ramy na czarno. Naklejka na boczku fajnie się prezentuje, ale już napis na baku chyba bym zastąpił emblematem YAMAHA pomalowanym na biało lub w czarnym macie... Na przodzie masz tylną oponę AVON Safety Mileage MkII??

Przymierzałem się żeby szparę zamknąć błotnikiem, którego na razie nie udało mi się dostać. Jak coś wpadnie w ręce to będę rzeźbił. Zakończenie pierwotnie planowałem na czarno. Jak przyszło do robienia to padło na nierdzewkę i stwierdziłem, że tak zostawię. Motocykl ma przód srebrny, przechodzi w czarny (stąd też mix kierunków czarnych z przodu z mocowaniem lampy w chromie) i na koniec znów srebro.

Nie chciałem napisu Yamaha. Wydawał mi się banalny i szukałem czegoś innego, co zarazem wyglądało by fajnie w wybranej czcionce. Po namyśle padło na "Eighty One" czyli rok produkcji moto. Tablica rejestracyjna też ma w sobie '81' więc jest fajnie Uśmiech. Jeżeli miałbym jeszcze raz robić naklejki to napis byłby odrobinę większy, może w cienkiej obwódce. Czaszka na boczkach mniejsza. To jakbym miał "wymyślać". Ogólnie jestem zadowolony ze strony graficznej.

Tak, z przodu mam Avona 4'' a tył 5''. Prowadzenie jak najbardziej OK, wygląd jak kto lubi. Dla mnie petarda opony Chichot
Adam M
Global Moderator
Hero Member

« Odpowiedz #115 : Wrzesień 19, 2017, 18:20:25 »

Hmm, nie chce tu podpasc specjalnie ale te opony robione sa do klasykow angielskich, ktore czesciej sie wystawia niz jezdzi nimi Uśmiech.
Moze petarda z wygladu, ale raczej nie z wlasnosci jezdnych.

Adam M.
Ario
Jr. Member
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #116 : Wrzesień 20, 2017, 09:09:19 »

Hmm, nie chce tu podpasc specjalnie ale te opony robione sa do klasykow angielskich, ktore czesciej sie wystawia niz jezdzi nimi Uśmiech.
Moze petarda z wygladu, ale raczej nie z wlasnosci jezdnych.

Spokojnie, nie obrażę się. Z gustem to wiadomo, jak z pewną częścią ciała... każdy ma inny. Uśmiech Motocykl robiłem tak żeby mi się podobał - cel osiągnięty. Własności jezdne są IMO bardzo dobre. To nie jest motocykl do robienia szybkich zakrętów, do tego mam Tuono Uśmiech.

Ario
Jr. Member
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #117 : Wrzesień 27, 2017, 10:40:05 »

obiecałem filmik...
https://www.youtube.com/watch?v=-JchFXJrfbs
boskijaco
Sr. Member

« Odpowiedz #118 : Wrzesień 27, 2017, 17:40:10 »

chyba jeszcze gazniki musisz podstroic
Ario
Jr. Member
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #119 : Wrzesień 29, 2017, 18:25:58 »

na pewno Uśmiech jeszcze ich nie dotykałem
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!