Cafe Racer
Czerwiec 25, 2017, 05:42:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Ważne dla chcących zarejestrować się na tym forum.
Jeśli chcecie się przyłączyć do elitarnej grupy członków Cafe Racer - musicie spełniać kilka warunków. Wszystkie tematy jakie tu poruszamy kręcą się mniej lub bardziej wokół motocykli i subkultury motocyklowej. Aby otrzymać swoje konto, musicie w e-mailu wysłanym do mnie przedstawić się, ew. powołać na zarejestrowanych już tutaj znajomych. Adres znajdziecie na stronie www.caferacer.com.pl w zakładce KONTAKT.
Nie interesują nas Wasze poglądy religijne, polityczne ani czy byliście już karani przez prawo i nie chcemy poruszać tu takich tematów. Interesuje nas tylko motocyklowa strona życia członków tego forum.

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Honda CB 750 '81 Bratstyle/Street Tracker  (Przeczytany 2152 razy)
Mata
Newbie
*

Zobacz profil Email
« : Luty 11, 2017, 18:11:29 »

Hej. Honda w moich rękach od września 2016. Projekt z założenia jest mocno budżetowy dlatego nie bawię sie malowanie ramy czy odnawianie wszystkiego. Tylny błotnik będzie zrobiony z pozostałości po przednim ktory skracalem i udało sie zrobić odrazu tył. Założenia założeniami ale jak to w życiu bywa nie wszystko idzie łatwo i idealnie. Już przekroczyłem budżet jaki sobie założyłem a zostało jeszcze bardzo dużo pracy Uśmiech zbiornik będzie wyszorowany z lakieru, kanapa w miarę cienka 3-4 cm max. Chętnie posłucham konstruktywnych uwag Uśmiech pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2017, 18:27:26 wysłane przez Mata » Zapisane
Mata
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Marzec 30, 2017, 06:45:18 »

Już praktycznie wszystko ukończone, w weekend składanie zbiornika i można sie cieszyć jazdą Uśmiech

Mata
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 01, 2017, 13:04:55 »

Wstępnie złożony i można latać Uśmiech

jareckiz
Full Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 01, 2017, 15:31:35 »

Wygląda bardzo fajnie, po tym co przeczytałem w pierwszym poście spodziewałem się stanu kowala.  Mi się podob,a fajna pozycja do latania po winklach.
artPi
Full Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 02, 2017, 13:15:53 »

Co znaczy "mocno budżetowy projekt"?
Mata
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 02, 2017, 15:29:24 »

To znaczy że chciałem wydać jak najmniej przy przebudowie Uśmiech

A tak chodzi

https://m.youtube.com/watch?v=yvaYCzlxwVI
boskijaco
Sr. Member

« Odpowiedz #6 : Kwiecień 07, 2017, 17:15:35 »

hehe, u mnie tez honda miala byc budzetowa-ale nie wyszlo.
Mata
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 23, 2017, 15:45:10 »

Korzystając z chwili słońca zrobiłem kilka fotek. Teraz tylko pogoda musi sie poprawić i można jeździć.

wtpkamil
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 25, 2017, 14:54:16 »

Hahaha budżetowy w stylu coś jak przed lekcją Jasiu mówi: nic nie umiem, co ja zrobię, muszę doczytać, gdy go pytają czy wykuł na blachę. Na 2 dzień z kartkówki 5+ i znowu zakuł Uśmiech)

Baaaaardzo ładnie. Napisz mi na pw proszę jak wrzucać foto w dużej rozdzielczości na stronkę, bo i ja będę się brał za przeróbkę swojego xteka:) Dzięki i szerokośći
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!