Cafe Racer
Wrzesień 22, 2018, 18:44:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Ważne dla chcących zarejestrować się na tym forum.
Jeśli chcecie się przyłączyć do elitarnej grupy członków Cafe Racer - musicie spełniać kilka warunków. Wszystkie tematy jakie tu poruszamy kręcą się mniej lub bardziej wokół motocykli i subkultury motocyklowej. Aby otrzymać swoje konto, musicie w e-mailu wysłanym do mnie przedstawić się, ew. powołać na zarejestrowanych już tutaj znajomych. Adres znajdziecie na stronie www.caferacer.com.pl w zakładce KONTAKT.
Nie interesują nas Wasze poglądy religijne, polityczne ani czy byliście już karani przez prawo i nie chcemy poruszać tu takich tematów. Interesuje nas tylko motocyklowa strona życia członków tego forum.

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Espresso bike  (Przeczytany 19682 razy)
Woytec
Full Member

Zobacz profil Email
« : Marzec 12, 2016, 22:32:03 »

Hmm kiedy Chylo pokazał tutaj swoje początki z projektem Falcon pomyślałem że gość oszalał i z takiego kloca próbuje zrobić CR... ale zacząłem przyglądać się mocniej linii ramy tonti i zakochałem się...

Przypadkiem przeglądając OLX trafiłem na starego Moto Guzzi California 3 na gaźnikach wizualnie bez szału (wręcz jak dla mnie bezguście) ale z potencjałem... kilka telefonów i wylądował w garażu

Pierwsze zdjęcia po przyjeździe

Szybko pozbyłem się tych choppero-bobberowych tandetnych gratów i musiałem przymierzyć pozostałe z innego projektu clip-on'y i zbiornik z wersji V7 Racer

Jak widać linia zmieniła się ogromnie i motocykl wyglądał od razu jak wyścigówka a nie opasły i stateczny chopper

Następny zakup - uszkodzony zadupek z wersji V7 pasował idealnie do kształtu zbiornika

Dodatkowo założyłem lampę i nowe uchwyty (chińska podróbka bestonów)

no i wstępnie założony na dystansie z poliamidu (docelowo będzie wykonany z alu) sportowy wlew
Waldi
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Marzec 12, 2016, 22:39:24 »

Już wygląda kozacko!!
MaxTZ
Full Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Marzec 12, 2016, 23:39:28 »

Zapowiada się świetny sprzęt  Mrugnięcie

pasta-moto
Hero Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Marzec 15, 2016, 20:13:10 »

szybka akcja i całkiem fajny efekt!
Szaman
Sr. Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Marzec 16, 2016, 00:37:13 »

Sprzet kozacki, zawsze kochałem się w cyckach Moto-guzzi. Dałbym tylko dłuższe amortyzatory z tyłu Uśmiech
Woytec
Full Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Marzec 20, 2016, 07:53:46 »

Stare tłumiki środkowy i końcowe poszły na śmietnik w ich miejsce trafił łącznik z nierdzewki i dwa nowe tłumiki w jedynym słusznym kształcie Uśmiech

adrodax
Hero Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Marzec 20, 2016, 13:17:51 »

Piękna linia. Jeszcze jakieś stonowane boczki dać Mrugnięcie.

wioras
Full Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Marzec 20, 2016, 13:29:54 »

Bardzo fajnie się prezentuje.
Woytec
Full Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Marzec 20, 2016, 19:57:57 »

Dzięki za dobre słowa, dają motywacje do dalszej pracy,

Co do boczków to mam trochę dylemat i 3 zupełnie różne pomysły:
1. dorobić boczki z żywicy coś w takim klimacie: http://silodrome.com/cafe-racer-moto-guzzi/
2. zrobić aluminiowe płaskie trójkątne coś w klimacie tego: http://i2.wp.com/www.asphaltandrubber.com/wp-content/uploads/2012/09/2013-Moto-Guzzi-V7-Racer.jpg
3. wrzucić owalne numery startowe z dodatkową grafiką coś w takim klimacie: http://custommotorcycles.info/wp-content/uploads/2015/07/Yamaha-XJR-1300-CS-06-Dissident-2.jpg
Domin
Jr. Member
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Marzec 20, 2016, 20:54:56 »

Jak dla mnie nr. 1 w kolorze ramy
Wostok
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Marzec 20, 2016, 22:48:01 »

nie wiem jaki jest finalny plan ale jesli ma pozostać w klimacie vintage to albo skórzane carne trójkąty albo nr startowe.

Honda 125T '78
adrodax
Hero Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Marzec 20, 2016, 22:49:36 »

Jak dla mnie to zrobić z alu trójkątne i wypolerować na lustro, Idealnie by było na chromowanych kołach szprychowych i błotnikami jak w starym gutku 850 GT

Chylo
Sr. Member

Let's Rock(er)!

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Marzec 23, 2016, 01:12:16 »

no prosze czuje sie zagrożony  Duży uśmiech świetny szybki projekt - to co Guzzi już dawno powinno zrobić z V7 czyli V10 Racer ! Kibicuje i fajnie by sie kiedyś spotkać cycatymi Język pomysł ten sam a wychodzi coś zopełnie innego Uśmiech
tez myslałem o baku z V7 ale po przymiarce  wydawał sie za mały i nie oferował tyle przestrzenii pod (ja umieściłem cały elektorniczny majdan pod zbiornikiem by odchudzić tylną sekcje).

Tańczący z garami dwoma ... Duży uśmiech
Woytec
Full Member

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Marzec 23, 2016, 07:12:18 »

Bo te motocykle maja świetny potencjał, też trochę elektryki wrzuciłem pod zbiornik jest ciasno ale da się, tył z zasady ma zostać z boczkami i akumulatorem bo jakoś nie przekonałem się jeszcze do "przeciągów" pod siedzeniem. Generalnie projekt ma być na tyle szybki na ile pozwala mi czas ale plan jest wyjechać surowym motocyklem w tym sezonie i tak go przejeździć, potem na zimę rozebrać moto do ostatniej śrubki i zrobić wszystko od podstaw tak żeby wyglądało.
Chylo
Sr. Member

Let's Rock(er)!

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Marzec 23, 2016, 09:08:10 »

Też mamy zamiar jechać z kumplem surowym na rozpoczęcie do Częstochowy 17go. Oj ma potencjał, ma i wizualny i silnikowy  Duży uśmiech

Tańczący z garami dwoma ... Duży uśmiech
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!