Custom Days

Donkey Dash – czyli wyścigi w formule Hooligan. Zawody odbędą się pod dachem, w hali na co dzień wykorzystywanej jako ujeżdżalnia dla koni.
Przygotowana przez nas formuła, nadaje się najbardziej dla motocykli o mniejszej pojemności (do 500 cc), ale jeśli zgłoszą się chętni z motocyklami o większej pojemności rozdzielimy klasy. Z założenia będzie jedna klasa, tutaj naprawdę nie moc odgrywa największe znaczenie, lecz umiejętności kierowcy i masa motocykla. Startujemy po 4 zawodników w wyścigu, będzie ciasno i będzie na łokcie, dlatego startujecie na własną odpowiedzialność, ale zapewnimy w razie czego opiekę medyczną 😉
Czym startujemy, wszystkim co klasyczne, bądź klasycznie wygląda, nie ma znaczenia jak i w jakim stanie, nie musi być zarejestrowane, ale musi być sprawne technicznie (będziemy to sprawdzać). Żadnych wycieków i hamulec tylny obowiązkowo.
Co zrobić żeby wystartować, zgłosić się poprzez http://customdays.pl , czas do 23-03-2018, będzie można też później, ale nie gwarantujemy, że będzie miejsce 😉
Ile to kosztuje, jeśli przyjedziecie tylko wystartować to 70 zł, jeśli jednak będziecie uczestniczyć w afterparty, wykupicie nocleg w Zielona Brama – Centrum Sportu i Rekreacji w Przywidzu, cena za start w zawodach wyniesie 30 zł !!!
Patronat nad zawodami objął Trójmiejski salon Motocykle 3City autoryzowany salon motocykli Indian, marki święcącej największe sukcesy właśnie w tej odmianie wyścigów.
Przewidujemy też, dla tych, którzy nie chcą startować w zawodach, ale chcą zobaczyć jak to wygląda, jazdy wolne, na własnym bądź wypożyczonym motocyklu. Ceny takiej sesji podamy w dniu imprezy.
Zapraszamy do zgłoszeń !!! Będzie się działo !!!
Szczegółowe informacje na http://customdays.pl , a jeśli macie pytania, zapraszamy do kontaktu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Newsy, WOJKOP, Wpisy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.