Miesięczne archiwum: Marzec 2014

Swoimi Drogami – numer marcowy – już dostępny.

Kwartalnik można sobie pobrać i czytać za darmo stąd: http://www.swoimidrogami.pl/juz-jest-najnowszy-numer-2/ Na stronie 40-stej znajdziecie moją rozmowę z Jirimi :). Jeszcze raz składam wielkie podziękowanie dla Zbynka Hanacka z czeskiego Cafe Racer Club za pomoc w tłumaczeniu i miłe towarzystwo w … Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Swoimi Drogami – numer marcowy – już dostępny. została wyłączona

V Custom Festival Poznań 2014 – nagrody rozdane…

W ramach poznańskich targów Moto-Schow odbyły się piąte już nieoficjalne Mistrzostwa Polski Motocykli Customowych. W klasie Cafe Racer pierwsze miejsce zajął Norton Commmando z warsztatu Marcina vel „Pochopowicz”: Drugie miejsce zajął Ducati 900 SS „Cavallo Nero”. Pisałem już o nim … Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | 5 komentarzy

Misja Manx

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Misja Manx została wyłączona

Ace Cafe: An Evolution

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Ace Cafe: An Evolution została wyłączona

„Cafe GS1000” nagrodzony we Wrocławiu!

Z dumą zawiadamiam, że nasz forumowy kolega Roman Pałka (GMK-EXTREME) – piszący pod nickiem CafeGS1000 – otrzymał nagrodę publiczności II Wrocławskich Mistrzostw Custom, które odbyły się w ostatni weekend, podczas Motorcycle Show 2014 – Wrocławskich Targów Motocyklowych. Oto kilka zdjęć … Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | 3 komentarze

I Deutsch/Polnisches Classic MX Treffen 12-13.07.2014 Schwedt/Oder

Opublikowano Bez kategorii | 2 komentarze

LST szuka wsparcia – pomóżcie lub przekażcie dalej…

Witam. Jesteśmy “ścigantami” z zamiłowania. Startujemy w zawodach typu road racing w Mistrzostwach Czech na zabytkowych wyścigówkach (motocyklach) Triumph i BSA. Pojawiamy się także na imprezach w Polsce – wspieramy czynnie wszystkie inicjatywy, które pozwolą stworzyć tego typu zawody w … Czytaj dalej

…a w najbiższym numerze Swoimi Drogami….

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania …a w najbiższym numerze Swoimi Drogami…. została wyłączona